Dr. Panda'nın Karnavalı

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 12,99 TL
  • Boyut 245.2 MB
  • Version 1.24
  • Dil Türkçe
  • Firma Dr. Panda
Dr. Panda'nın Karnavalı, iOS akıllı cep telefonunuza indireceğiniz heyecan dolu bir mobil oyundur.

Gelişen teknoloji ile çocuklarınızı sağlıklı bir şekilde tanıştırmak isterseniz Dr. Panda'nın Karnavalı mobil oyununu akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Oyunda sevimli panda ve arkadaşlarının macera dolu anlar yaşamasına ortaklık edeceksiniz. Karnaval  büyüsüne kendinizi kaptırın. Çılgınlar gibi eğlenmek Dr. Panda'nın Karnavalı mobil oyununda ok kolaydır. Oyunu oynamak için iOS  akıllı cihazlarınıza ücret karşılığında indirebilirsiniz. 

Karnaval boyunca lunapark içerisinde yer alan çocuklar eğlenceli oyuncaklara binecekler. Hayvanlar bu durumdan çok memnun. Işıkların göz kamaştırmasına izin verecek, lezzetli yiyeceklerin keyfini çıkartacaklar. Çocuklar Dr. Panda ile lunapark oyunları oynayabilirsiniz. Lunapark içerisinde yıldız toplayarak süper bir ödül alabilirsiniz. 

Bazı özel yıldızlar gizli yerlerde saklı; bu yüzden gözünüzü dört açın ve etrafı keşfetmekten çekinmeden eğlence dolu anlar yaşayın. Sevimli beş hayvan ile lunapark içerisinde eğlenceli anlar yaşamaya hazır olun. Gelişmiş oyun ögeleri üzerine kurulan Dr. Panda'nın Karnavalı rol yapma oyununda çocuklar eğlence dolu anlar yaşamanın keyfini çıkartacaklar. 

Müşterilerle kıyafet giydirme ve yüz boyama oyunları oynayarak, onlara farklı karakterler kazandırabilirsiniz. Sevimli karakter ile birlikte karnaval oyunda güldürücü fotoğraflar çekinin. Daha sonra bu fotoğraflara bakarak çok eğleneceksiniz. 

Dr. Panda'nın Karnavalı indir
DİĞER SÜRÜMLER